Jak se dostat do lázní

20. 04. 2012, Lázeňská péče

Lázeňská léčba jako nezbytná součást léčebného procesu je hrazená zdravotními pojišťovnami.

V případě, že nevíte do kterého lázeňského zařízení v České republice se máte svěřit, budiž Vám pomocí článek s Indikačním seznamem, který upravuje onemocnění pro něž vzniká nárok na KLP- komplexní lázeňskou péči.

Čím se lázeňská péče řídí? Jakými normami?

Základní legislativní normou, která stanoví podmínky pro poskytování a úhradu zdravotní péče včetně péče lázeňské, ozdravenské a péče v odborných dětských léčebnách, je zákon č.48/1997 Sb.

Pokud se nebudete orientovat nebo budete mít konkrétní dotaz ohledně lázeňských zařízení neváhejte se obrátit na poradnu lázeňské péče, kde jsme Vám plně k dispozici.

"Práce se nám nezblázní, když pojedeme do lázní! Mysleme na své zdraví včas a informujte se u nás. 

Dotazy z poradny

Otázka - polyneuropatie

Dobrý den, mám chronickou středně těžkou polyneuropatii dolních končetin. Měl bych dotaz, zda při této diagnóze mám nárok na komplexní lázeňskou léčbu. Děkuji. Vojtěch

Vojtěch , Ostrava , 04.07.2013
Odpověď

Dobrý den, cílem léčby pacienta s diag. polyneuropatie je udržet dobrou tělesnou kondici, a tím i funkci kardiovaskulárního aparátu. Udržovat pacienta v takové kondici, aby byl schopen vykonávat...

Martina Mikšíková , 17.08.2013
Otázka - náběr

Dobbrý den,mam dotaz zda se před náběrem krve může vzít lék Letrox nebo ne aby to neovlivnilo výsledek krve? Děkuji

Michala , Plzeň jih , 01.06.2013
Odpověď

Dobrý den, tento dotaz prosím směřujte spíše na svého praktického lékaře, lázeňská poradna je věnována především dotazům z oblasti lázeňské péče. Děkuji za pochopení Bc.Martina Mikšíková ...

Martina Mikšíková , 09.06.2013
Zobrazit celou poradnu

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb. Specializujeme se na lázeňskou péči ať již zcela hrazenou, částečně hrazenou, nebo bez příspěvku Vaší zdravotní pojišťovny. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy v naší poradně.

Najdete u nás i kontakty na žádané specialisty - v současné době to jsou zubaři a endokrinologové - přehledně řazené až do úrovně okresů.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.