O nás

04. 08. 2012

ZdravotníPojistovny.cz Vám poradí při výběru té správné zdravotní pojišťovny. Zejména pokud hledáte, která pojišťovna má ve Vašem městě, okrese, či kraji pobočku, tak zobrazujeme všechny pobočky pojišťoven přehledně na jednom místě, řazené až do úrovně okresů.

Podadíme Vám i pokud hledáte lázeňskou péči ať již zcela hrazenou, částečně hrazenou, nebo bez příspěvku Vaší zdravotní pojišťovny.

Najdete u nás i kontakty na žádané specialisty - v současné době to jsou zubaři a endokrinologové - přehledně řazené až do úrovně okresů.

Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy v naší poradně.

 

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference