Jak se dostat do lázní

20. 04. 2012, Lázeňská péče

Lázeňská léčba jako nezbytná součást léčebného procesu je hrazená zdravotními pojišťovnami.

V případě, že nevíte do kterého lázeňského zařízení v České republice se máte svěřit, budiž Vám pomocí článek s Indikačním seznamem, který upravuje onemocnění pro něž vzniká nárok na KLP- komplexní lázeňskou péči.

Čím se lázeňská péče řídí? Jakými normami?

Základní legislativní normou, která stanoví podmínky pro poskytování a úhradu zdravotní péče včetně péče lázeňské, ozdravenské a péče v odborných dětských léčebnách, je zákon č.48/1997 Sb.

Pokud se nebudete orientovat nebo budete mít konkrétní dotaz ohledně lázeňských zařízení neváhejte se obrátit na poradnu lázeňské péče, kde jsme Vám plně k dispozici.

"Práce se nám nezblázní, když pojedeme do lázní! Mysleme na své zdraví včas a informujte se u nás. 

Dotazy z poradny

Otázka - polyneuropatie

Dobrý den, mám chronickou středně těžkou polyneuropatii dolních končetin. Měl bych dotaz, zda při této diagnóze mám nárok na komplexní lázeňskou léčbu. Děkuji. Vojtěch

, Ostrava , 04.07.2013
Odpověď

Dobrý den, cílem léčby pacienta s diag. polyneuropatie je udržet dobrou tělesnou kondici, a tím i funkci kardiovaskulárního aparátu. Udržovat pacienta v takové kondici, aby byl schopen vykonávat...

Martina Mikšíková , 17.08.2013
Otázka - náběr

Dobbrý den,mam dotaz zda se před náběrem krve může vzít lék Letrox nebo ne aby to neovlivnilo výsledek krve? Děkuji

, Plzeň jih , 01.06.2013
Odpověď

Dobrý den, tento dotaz prosím směřujte spíše na svého praktického lékaře, lázeňská poradna je věnována především dotazům z oblasti lázeňské péče. Děkuji za pochopení Bc.Martina Mikšíková ...

Martina Mikšíková , 09.06.2013
Zobrazit celou poradnu

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference