Chirurgická ambulance

Chirurgická ambulace - kde ji hledat?

Chirurgickou ambulanci najdete v podstatě v každé nemocnici. Na chirurgii řeší jak běžné úrazy typu pád ze schodů, tak i náročnější operace.

Invazivní zákroky plastických chirurgů patří v podstatě též do oblasti chirurgické ambulance.

Správný chirurg potřebuje jak zručnost, tak i sílu.

Pokud jste se dostali do péči chirurga cizím zaviněním, možná máte nárok na odškodnění - více Vám poradí například na webu Odskodne.cz.

 

Většina chirurgických ambulancí má smlouvy se zdravotními pojišťovnami. Pokud máte zájem, zda Vámi vybraná chirurgická ambulance má smlouvu právě s Vaší zdravotní pojišťovnou, zeptejte se v naší poradně.

Pokud máte zájem inzerovat na našich stránkách, či zakoupit přímo doménu www.ChirurgickaAmbulance.cz, prosím napište na info@zdravotnipojistovny.cz

 

 

 

 

 

 

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference