Chirurgická ambulance

Chirurgická ambulace - kde ji hledat?

Chirurgickou ambulanci najdete v podstatě v každé nemocnici. Na chirurgii řeší jak běžné úrazy typu pád ze schodů, tak i náročnější operace.

Invazivní zákroky plastických chirurgů patří v podstatě též do oblasti chirurgické ambulance.

Správný chirurg potřebuje jak zručnost, tak i sílu.

Pokud jste se dostali do péči chirurga cizím zaviněním, možná máte nárok na odškodnění - více Vám poradí například na webu Odskodne.cz.

 

Většina chirurgických ambulancí má smlouvy se zdravotními pojišťovnami. Pokud máte zájem, zda Vámi vybraná chirurgická ambulance má smlouvu právě s Vaší zdravotní pojišťovnou, zeptejte se v naší poradně.

Pokud máte zájem inzerovat na našich stránkách, či zakoupit přímo doménu www.ChirurgickaAmbulance.cz, prosím napište na info@zdravotnipojistovny.cz

 

 

 

 

 

 

O nás

Internetové stránky zdravotnipojistovny.cz Vám poradí se vším okolo změny zdravotní pojišťovny. Najdete u nás pobočky pojišťoven a soupis výhod té které pojišťovny. A může se Vám hodit i naše mapka - díky které poznáte, které pojišťovny mají pobočku právě ve Vašem městě, okrese, či kraji - přehledně zobrazeno. Faktem je, že zdravotní pojišťovny nás provázejí od narození až po pohřeb. Specializujeme se na lázeňskou péči ať již zcela hrazenou, částečně hrazenou, nebo bez příspěvku Vaší zdravotní pojišťovny. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy v naší poradně.

Najdete u nás i kontakty na žádané specialisty - v současné době to jsou zubaři a endokrinologové - přehledně řazené až do úrovně okresů.

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.zdravotnipojistovny.cz pište na info@zdravotnipojistovny.cz
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy.
Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů. Položky Označené jako "Doporučuje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.